Buenbit, jedna z wiodących argentyńskich giełd kryptowalut, ogłosiła włączenie dwóch stablecoinów do swojego obecnego programu zysków. Firma pozwoli swoim klientom zarabiać do 11% rocznie na ich USDC i USDT fundusze, których zarobki są codziennie deponowane na kontach klientów, ukierunkowane na rynki o wysokiej inflacji.

Buenbit ogłasza USDC i USDT Instrumenty dochodowe

Coraz więcej giełd próbuje oferować swoim klientom opcje obstawiania, co pozwala im zarabiać pieniądze ze środków zdeponowanych na ich platformach. Jedną z nich jest ostatnio Buenbit, argentyńska giełda ogłaszanie włączenie dwóch stablecoinów jako części instrumentów do inwestowania w zysk. Firma potwierdziła, że ​​struktury inwestycyjne oparte na USDC i USDT były już dostępne dla użytkowników, aby uzyskać zysk z depozytów tych stablecoinów.

Według doniesień lokalnych mediów, giełda zaoferuje 11% dla depozytów USDC i 9% dalej USDT depozyty. Instrumenty te łączą się z innymi monetami, takimi jak BTC, ETHDAI, BNBKROPKA, ADA, SOL i MATIC, co pozwala klientom giełdy na uzyskanie zysku bez martwienia się o zmienność cen. Odsetki od tych produktów będą deponowane codziennie.


Celowanie w wysoką inflację

Giełda jest ukierunkowana na rynki o wysokiej inflacji (takie jak Argentyna), gdzie klienci obawiają się zmienności, ale muszą pozycjonować swoją inwestycję, aby uzyskać pewien zysk. Federico Ogue, dyrektor generalny Buenbit, wyjaśnił cel nowej partii produktów inwestycyjnych. Stwierdził:

Nadal dostarczamy rozwiązania, które pomagają ludziom zabezpieczyć się przed inflacją i znaleźć krypto jako łatwe w użyciu miejsce do codziennych finansów. Stabilne kryptowaluty to jeden z produktów, do którego użytkownicy mają największe zaufanie, dlatego wprowadzamy na rynek zyski, które przyczyniają się do zwiększenia kapitału każdego z nich.

Produkty Buenbit są aktywowane, gdy użytkownik zdeponuje środki w portfelu giełdy i można je wypłacić bez konieczności oczekiwania przez określony czas, co wyróżnia usługę w porównaniu z innymi, podobnymi ofertami. Korzystanie z tych instrumentów jest szczególnie interesujące dla Argentyńczyków, którzy czasami mogą uzyskać wyższą cenę na rynku wymiany za te stablecoiny niż za banknoty dolarowe.

Chociaż giełda oferuje te nowe opcje, uderzyła w nią niedawna dekoniunktura na rynku. Buenbit ogłoszony w maju, że zwalnia prawie połowę siły roboczej, aby „utrzymać samowystarczalną i wydajną strukturę” w trzech krajach, w których działa giełda.

Co sądzisz o nowych instrumentach dochodowych opartych na stablecoinach wprowadzonych przez Buenbit? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.

Sergio Goschenko

Sergio jest dziennikarzem kryptowalut mieszkającym w Wenezueli. Opisuje siebie jako spóźnionego do gry, wkraczając do kryptosfery, kiedy w grudniu 2017 r. nastąpił wzrost cen. Mając doświadczenie w inżynierii komputerowej, mieszkając w Wenezueli i będąc pod wpływem boomu kryptowalutowego na poziomie społecznym, oferuje inny punkt widzenia o sukcesie kryptowalut i o tym, jak pomaga niebankowym i niedocenianym.

Kredyty obrazkowe: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Zastrzeżenie: Ten artykuł służy wyłącznie do celów informacyjnych. Nie jest to bezpośrednia oferta ani zachęta do złożenia oferty kupna lub sprzedaży, ani rekomendacja lub poparcie jakichkolwiek produktów, usług lub firm. Bitcoin.com nie świadczy porad inwestycyjnych, podatkowych, prawnych ani księgowych. Ani firma, ani autor nie ponoszą odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub poleganiem na jakichkolwiek treściach, towarach lub usługach wymienionych w tym artykule.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.