Od kilku dni mam dużą rotację starej piosenki country. Jego “Ulice Baltimore„Jak śpiewał Gram Parsons. To melodia o facecie z Tennessee, który sprzedaje rodzinny biznes i zostawia swoich krewnych, by podążać za kobietą, którą kocha, która chce przeprowadzić się do Baltimore.

Boże, kocham Gram Parsons. (Dla nieświadomych: Parsons był pionierem country rocka tak charyzmatycznym i utalentowanym, że zmusił Rolling Stones do krótkiej przerwy od bycia największym zespołem rock and rollowym na świecie i wyruszenia w country około pół wieku temu. Parsons przedawkował 1973, w wieku zaledwie 26 lat, po kilku latach prób imprezowania tak mocno, jak Keith Richards. Kumple Parsonsa ukradli jego ciało przed planowanym pogrzebem, zabrali je na deser i spalili. Jaki to metal?) utwór muzyczny!

Muszę więc podziękować ludziom odpowiedzialnym za to, że po pewnym czasie odszukałem „Streets of Baltimore”: Louis „Lou” Angelos i reszta walczącej rodziny Angelos z Baltimore. Pod koniec ubiegłego tygodnia Lou pozwał swojego starszego brata Johna Angelosa i matkę Georgię Angelos do sądu okręgowego hrabstwa Baltimore. Wygląda na to, że Lou nazwałby również muzykę country jako oskarżonego, gdyby mógł.

Pozew jest równie smutny jak najsmutniejsza piosenka Reby. Lou oskarża swojego jedynego brata o różne oszustwa i oszustwa, a także manipulowanie mamą, by wspierała to, co opisuje jako wrogie przejęcie przez Johna Baltimore Orioles po tym, jak patriarcha rodziny Peter Angelos przeszedł operację otwartego serca w 2017 roku i jego „zdolności umysłowe zaczęły się pogarszać”. Lou twierdzi, że od czasu ubezwłasnowolnienia ich taty John kombinuje, by zrobić coś, co nazwałbym odwrotnym „Streets of Baltimore” i przenieść rodzinny zespół z jego domu w Charm City do Tennessee, wszystko po to, by zadowolić kobietę, którą kocha. To byłaby żona Johna, Margaret Valentine. Jak wskazano w skardze, „kariera żony Johna ma siedzibę” w Nashville, gdzie założyła firmę zajmującą się zarządzaniem talentami dla artystów country.

Lou twierdzi, że John zmusił prawnika rodziny Angelos, Chrisa Jonesa, do podrzucenia Lou i wszystkich Angelosów poza Johnem, po prostu promując karierę aspirującego piosenkarza muzyki country Carter Wiara, która okazuje się być córką Jonesa. Lou mówi, że John i Margaret dali Faith możliwość śpiewania hymnu narodowego w Oriole Park w Camden Yards w 2018 roku, kiedy była jeszcze w szkole średniej (i na scenie występowała jako „Carter Faith Jones”), a później wiele koncertów po meczu na stadion.

“[Carter] dzięki wysiłkom Johna i Margaret miała o wiele większą ekspozycję jako artystka, niż kiedykolwiek mogła osiągnąć dzięki własnym talentom ”- mówi garnitur.

Wkrótce po głośnych występach w Os, jak twierdzi Lou w pozwie, Chris Jones spełnił tylko polecenia Johna: „Bez ogłaszania szansy w związku lub ujawniania konfliktu interesów powstałego w wyniku promocji kariery Cartera Jonesa przez Johna, Jones po cichu przeszedł z reprezentacji grupowej na wyłączną reprezentację interesów Johna ”.

Wróć do mnie: Czytanie Angelos v. Angelos przypomniał mi o mojej ostatniej podróży do Camden Yards. Poszedłem z rodziną, aby zobaczyć Os przeciwko Mike’owi Troutowi i Los Angeles Angels na w piątkową noc w czerwcu 2018. Uderzyło mnie tylko to, że publiczność była naprawdę mała na mecz w letni weekend i że był koncert, w którym nieznany wykonawca śpiewał piosenki country po meczu z powodów, które nie były dla mnie oczywiste. Ale to wspomnienie sprawiło, że twierdzenie w sprawie, że John Angelos miesza rodzinny biznes baseballowy z biznesem muzyki country swojej żony, stało się prawdziwe.

Na przykład w Camden Yards odbywały się koncerty country po każdym piątkowym meczu u siebie od czerwca do sierpnia w 2018 i 2019 roku. Nie znalazłem żadnego zapisu przemyśleń Petera Angelosa na temat muzyki country. Jednak seria pokazów postgame, które według Baltimore niedz. były pomysłem Johna Angelosa i Valentine, wydawały się być sprzeczne z „bez koncertów!” edykt Peter Angelos narzucony władzom stadionu Maryland dla Oriole Park wkrótce po tym, jak kupił drużynę w 1993 roku. Baltimore niedz., właściciel Os powiedział nadzorcom stadionu, że „nie będzie miał zamiaru stać się jakimś rodzajem honky tonk”. Tymczasem John i Valentine wydają się pro-honky tonk. (Na stadionie nie odbył się pierwszy duży koncert dopóki nie grał tam Billy Joel w 2019 r.)

A The Orioles pod batutą Johna Angelosa wystawiali także koncerty muzyki country poza Baltimore. Począwszy od 2016 roku, zespół co roku w marcu produkował serię koncertów country zatytułowaną „Nashville’s Music Row Come to the Ballpark” w Sarasocie na Florydzie, domu treningowym The Os spring. W 2019 roku krajowa supergwiazda Cole Swindell w nagłówku prezentacja na Florydzie (a aktem otwarcia był, kto jeszcze, Carter Faith). I skład wykonawców na 2017 oraz 2020 Wiosenne pokazy szkoleniowe obejmowały nie kto inny jak Margaret Valentine. Oprócz ślubu z dyrektorem generalnym zespołu, Valentine otrzymuje autorstwo piosenki „Don’t Miss the Magic”, melodii opisanej na MLB.com jako „oficjalny hymn Baltimore Orioles”. Oto wideo z walentynkowym śpiewem melodia w klubie w Nashville z Jenae Cherry, piosenkarką country i, mówiąc o mieszaniu się, jest także żoną byłego łagodzącego Osa, Brada Bracha. Przykładowy tekst, na który nie ma miejsca w motywie O około 2022 roku: „Ruszamy w drogę!”

Cholera, może Lou wpadł na coś z tymi wszystkimi wiejskimi rzeczami! Jeśli John Angelos i Valentine postawią na swoim, Os może wkrótce wkroczyć na boisko w garniturach Nudie! I z dala od ulic Baltimore!

Plotki o migracji Osów do Tennessee zaczęły się kilka lat temu, kiedy rozeszła się wieść, że John ma tam dom. Według Scena Nashville, on i Valentine zapłacili około 2,3 miliona dolarów w 2016 roku za dom i czteroakrową działkę we Franklin, ekskluzywnym regionie metropolii Music City. Z danych publicznych wynika, że ​​sprzedali ten dom w zeszłym roku za 3,4 miliona dolarów i przeniósł się do właściwego Nashville. Lou wyraźnie gra na obawach fanów, gdzie w nagłówku pozwu podaje adres swojego brata w Nashville; pod tym adresem znajduje się również siedziba firmy Pound It Out Loud LLCwalentynkowa firma zarządzająca artystami country.

Nashville znalazłoby się na szczycie listy miast następnych w kolejce lub w jej pobliżu, aby uzyskać franczyzę Major League Baseball, nawet bez widocznej fiksacji Johna Angelosa do muzyki country. Utworzono grupę o nazwie Music City Baseball LLC, aby do 2025 roku znaleźć drużynę dla miasta. Darius Rucker i Bobby Bones należą do współczesnych osobistości muzyki country, które zaangażowały się w wysiłek baseballowy, wraz z okazjonalną osobowością muzyki country Justin Timberlake. Misja grupy: „Naszym celem jest uzyskanie zgody Major League Baseball na rozszerzenie franczyzy w Nashville, chociaż należałoby również rozważyć przeniesienie i zmianę marki istniejącej franczyzy”. Innymi słowy, nie wahają się zabrać chłopców latających z innego miasta w stylu „Jolene”: tylko dlatego, że mogą.

Baltimore jest dotknięte odejściem sportowych franczyz, jak żadne inne miasto. Miasto już przegrało Bullets z Waszyngtonem w 1973 roku, a Colts z Indianapolis w 1984 roku. Baltimore właśnie gościło 147. edycję Preakness Stakes, drugiego etapu wyścigów konnych o potrójną koronę, ale mówi się o odebraniu wielkiego wyścigu Pimlico i przekazane drugiemu miastu od lat się rozrasta. A jeśli nie sceneria, Orioles potrzebują czegoś do zmiany: artykuł Forbesa na temat wartości profesjonalnych franczyz sportowych opublikowany w marcu 2022 r. stwierdzał, że przeciętna wartość drużyny MLB wzrosła o dziewięć procent w poprzednim roku; wartość Os spadła jednak o cztery procent, czyniąc Baltimore jedyna drużyna MLB, która straciła na wartości od ostatniej ankiety Forbesa.

I przynajmniej pod jednym względem Nashville byłoby bardziej zielonym pastwiskiem niż obecny dom O: Według Biuro Spisu Ludności USAśredni roczny dochód gospodarstwa domowego w Nashville w 2020 r. wynosił 62 087 $, czyli prawie 10 000 $ więcej niż Baltimore.

Lou zwrócił się do sądu o wydanie nakazu uniemożliwiającego Johnowi Angelosowi przenoszenie lub sprzedaż wilga na czas postępowania sądowego, a Lou uważa, że ​​odszkodowanie finansowe jest mu należne z powodu rzekomych wykroczeń jego brata. Jeffrey Nusinov, prawnik Lou Angelos, odmówił komentarza na temat prawdopodobieństwa, że ​​John Angelos rzeczywiście spróbuje przenieść Os do Tennessee z rodziną w takim zamieszaniu.

„Celem tego pozwu jest spełnienie intencji Petera Angelosa” – powiedział Nusinov. „W tej chwili nie mam dalszych faktów do dodania”. Ale wygląda na to, że pozew zdenerwował Johna. Dziś rano wydał długie oświadczenie, które zaczyna się dosadnie: „Jak już powiedziałem, dopóki Fort McHenry będzie czuwał nad Portem Wewnętrznym, Orioles pozostaną w Baltimore”.

Lou Angelos zdecydowanie wydaje się w dzisiejszych czasach muzyką anty-country. Ale czekając, aż minie ten mroczny okres, mógł zrobić gorzej niż posłuchać niektórych Gram Parsons, nawet „Streets of Baltimore”. Ponieważ pod koniec tej piosenki protagonista zdał sobie sprawę, że nigdy nie powinien był opuszczać rodziny i rodzinnego miasta, i wraca do miejsca, z którego pochodzi. I mimo wszystko, i jeszcze raz: Co za piosenka!

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.