Ustaliliśmy do tej pory, że Giganci Nowego Jorku Defensywa, którą zobaczycie z Wink Martindale w ładowarce, będzie grała zupełnie innym stylem niż ten, który stosował Patrick Graham przez ostatnie dwa lata.

Chodźmy pozycja po pozycji i zobaczmy, czego nauczyliśmy się tej wiosny, a czego jeszcze nie dowiedzieliśmy się podczas zgrupowania i nadchodzącego sezonu.

Linia obrony – Leonard Williams, Dexter Lawrence, DJ Davidson, Justin Ellis, Jalyn Holmes, Christopher Hinton, David Moa

Wielkie pytanie

Czy jest inny poziom, który Dexter Lawrence może osiągnąć? Lawrence był miłym graczem, odkąd Giants wybrali go na Nie. 17 w 2019 roku, ale nie był ani świetny, ani dominujący. Czy nowy trener linii defensywnej Andre Patterson, który trenował Linval Joseph do najlepszych lat swojej kariery po tym, jak Joseph opuścił Giants dla Wikingowie z Minnesotyzrobić to samo dla Lawrence’a?

Przedszkicowe testy sportowe Lawrence’a i okazjonalne przebłyski gry, w której mężczyzna jego wzrostu po prostu nie powinien grać, wskazują, że odpowiedź może być twierdząca.

„On (Lawrence) może dużo urosnąć. Potrafi ulepszyć swoją grę, nie ma co do tego wątpliwości. Teraz zaczynasz widzieć, jak to się dzieje ”- powiedział Patterson tej wiosny

„Dawno temu, kiedy pojechałem do Minnesoty, kiedy po raz pierwszy John Randle był już Johnem Randle, Chris Doleman był już Chrisem Dolemanem, ale słuchali mnie i pomogli mi przenieść ich grę na wyższy poziom.

„W tej grze nigdy nie dochodzisz do punktu, w którym mówisz, że to jest miejsce, w którym zostałem odbity, chyba że powiedziałeś sobie, że to jest miejsce, w którym odpadłem. Nadal możesz sięgnąć po więcej.”

Miejmy nadzieję, że Patterson pomoże Lawrence’owi znaleźć to „więcej” w swojej grze.

Pytanie o listę

Czy jest wystarczająca głębokość? Justin Ellis, obrońca przed biegiem, wkracza w swój dziewiąty sezon w NFL. DJ Davidson został wybrany w piątej rundzie (nr 147), ale czy może pomóc w 2022 roku, dopiero się okaże. Jalyn Holmes to 283-funtowy defensywny koniec z czteroletnim doświadczeniem, trzy z Wikingami, ale tylko raz zagrał znaczną liczbę obrońców, zdobywając 617 z Minnesotą w 2020 roku.

Brzeg – Azeez Ojulari, Kayvon Thibodeaux, Quincy Roche, Elerson Smith, Cam Brown, Tomon Fox, Oshane Ximines, Jihad Ward, Ryder Anderson

Wielkie pytanie

Jak dobry będzie Kayvon Thibodeaux? Giganci stworzyli go Nie. 5 ogólnie, pomijając szansę na wybór trzech najlepszych ofensywnych ataków w 2022 NFL Draft klasa. Uważają więc, że odpowiedź będzie bardzo dobra.

„Jesteśmy podekscytowani zdobyciem Kayvona Thibodeaux, naprawdę dobrego zawodnika podań o piątej”, powiedział GM Joe Schoen w noc selekcji Giants Thibodeaux. „Myślałem o doprowadzeniu go tam z Azeezem po drugiej stronie, a pośpiech podań jest dla nas ważny, więc dwoje młodych podań w zespole jest teraz, z których jesteśmy zdecydowanie podekscytowani”.

Thibodeaux przegapił większość wiosny z nieznaną kontuzją.

Pytanie o listę

Czy Oshane Ximines ma szansę? W trzeciej rundzie w 2019 roku Ximines doznał kontuzji rotatorów, która ograniczyła go do zaledwie czterech meczów w 2020 roku. W 2021 roku był refleksją. Ximines zagrał tylko jeden snap w defensywie i 14 specjalnych drużyn w ciągu ostatnich dziewięciu meczów, zakopując się na wykresie głębokości po kosztownej karze spalonych w późnym tygodniu przegranej z meczem w 8. tygodniu. Kansas City Chiefs. Ximines był nieaktywny przez sześć z tych ostatnich dziewięciu gier.

Czy ma uzasadnioną szansę wskrzeszenia kariery z nowym sztabem szkoleniowym? Teoretycznie każdy ma „czystą kartę” w 2022 roku. Ximines jednak mierzy się z rzeczywistością, że Thibodeauz i Azeez Ojulari są wczesnymi wyborami do draftu, że Elerson Smith jest graczem z intrygującym zestawem umiejętności, że Quincy Roche był produktywny w 2021 roku i że Jihad Ward to ceniony weteran, który wcześniej odnosił sukcesy grając dla Wink Martindale z Baltimore kruki.

Linebacker – Blake Martinez, Tae Crowder, Micah McFadden, Carter Coughlin, Darrian Beavers, Justin Hilliard, Niko Lalos

Wielkie pytanie

Czy Blake Martinez będzie tym samym graczem, którym był przed swoim rozdartym ACL? Martinez był maszyną do walki przez całą swoją karierę, wykonując 144 lub więcej wślizgów w każdym sezonie w latach 2017-2021.

Martinez nigdy nie miał reputacji wielkiego atlety na pozycji linebackera, chociaż jego wyniki testów przed draftem są lepsze, niż mogłoby się wydawać:

Czy bezkontaktowa kontuzja kolana w zeszłym sezonie go spowolni? Czy w pierwszym roku po operacji ACL mógłby być trochę jak Saquon Barkley w 2021 roku? Gra, ale nie powrót do dawnego ja? Niepewny, niepewny, jak zareaguje kolano,

Przywództwo Martineza w środku obrony pomoże Gigantom. Jego umiejętność rozgrywania pomogłaby im jednak jeszcze bardziej.

Pytanie o listę

Czy każdy może przyjąć pracę Tae Crowdera? 2020 Mr. W pierwszych dwóch sezonach Irrelevant grał znacznie więcej, niż można było się spodziewać. W 2021 roku Crowder miał dodatkowy ciężar przejęcia obowiązków związanych z sygnalizacją po kontuzji Martineza w trzecim tygodniu. Jednak równie łatwe, jak kibicowanie, oceny Pro Football Focus Crowdera (26,4 w 2020 r., 29,1 w 2021 r.) mówią, że jest bardziej zastępczy niż ugruntowana długoterminowa odpowiedź na wewnętrznym linebackerze.

Wydaje się mało prawdopodobne, aby nowicjusze Micah McFadden lub Darrian Beavers mogli w pełni zastąpić Crowdera w 2022 roku, ale być może jeden lub obaj mogliby zacząć odcinać czas gry Crowdera.

Narożnik – Adoree ‘Jackson, Aaron Robinson, Cor’Dale Flott, Darnay Holmes, Maurice Canady, Khalil Dorsey, Darren Evans, Zyon Gilbert, Rodarius Williams, Michael Jacquet

Wielkie pytanie

Czy Aaron Robinson, powołany przez poprzedni reżim z zamiarem uczynienia go obrońcą automatu do gry, może być wystarczająco dobrym następcą Jamesa Bradberry’ego na rogu obrońcy?

Nasz Nick Falato przyjrzał się temu pytaniu i był zachęcany. Rzeczywistość jest taka, że ​​jeśli odpowiedź na pytanie nie brzmi „tak”, Giganci nie mają zbyt wielu atrakcyjnych opcji. Szczerze mówiąc, byłby to problem, którego Giants nie byliby w stanie odpowiednio rozwiązać do 2023 NFL Draft.

Pytanie o listę

Kim będą kopie zapasowe? Maurice Canady to weteran z doświadczeniem w grze dla Wink Martindale. Michael Jacquet i Khalil Dorsey mają pewne doświadczenie. Rodarius Williams rok temu był typem szóstej rundy, który opuścił większość roku z powodu kontuzji kolana.

Darnay Holmes i Cor’Dale Flott wyglądają jak najlepsze opcje w automacie.

Czy ktokolwiek byłby zaskoczony, gdyby Giganci chcieli uzupełnić swoją pozycję, gdy zespoły skrócą swoje składy w obozie treningowym? Nie zrobiłbym tego.

Bezpieczeństwo – Xavier McKinney, Julian Love, Dane Belton, Jarren Williams, Henry Black, Yusuf Corker, Treston Thompson

Wielkie pytanie

Zastanawiałem się nad pytaniem „Czy Xavier McKinney niedługo zostanie gwiazdą?”, ale myślę, że jest inne pytanie, na którym należy się skupić. Czy Julian Love jest gotowy na swoją pierwszą pełnoetatową rolę początkową?

Przez trzy sezony wybór czwartej rundy 2019 był odpowiedzią na każdy problem kadrowy, który pojawił się w szkole średniej. Joe Judge nazywał go „taśmą klejącą” dla tej grupy. Potrzebujesz darmowego bezpieczeństwa? Podłącz Miłość. Bezpieczne pudełko? Tak, może to zrobić. Potrzebujesz pomocy w gnieździe? Miłość jest twoim mężczyzną? Awaryjny zakręt? Był jednym z najlepszych kolegialnych narożników w kraju w Notre Damei to też można zrobić w mgnieniu oka.

Miłość zrobiła wiele snapów dla Gigantów. W 2019 r. zagrał 409 (40 proc.), 721 (66 proc.) w 2020 r. i 610 (52 proc.) w zeszłym sezonie. Mimo to rozpoczął zaledwie 16 meczów w ciągu trzech sezonów i nigdy nie był pełnoetatowym graczem.

Jednak miłość, podobnie jak wielu graczy z całego składu, które Schoen zebrał razem, ma szansę być więcej, zrobić więcej niż kiedykolwiek wcześniej w swojej karierze. Niektórzy gracze poradzą sobie z tym z powodzeniem, inni trafią na flopie.

Pytanie o listę

Czy jest wystarczająca głębokość? Wybór z czwartej rundy Dane Belton prawdopodobnie zostanie poproszony o szybkie przejęcie przynajmniej ograniczonej roli w pakietach podrzędnych. Trzeci rok Jarren Williams jest proszony o przejście z zakrętu do bezpiecznego. Niewyszkoleni wolni agenci Yusuf Corker i Treston Thompson będą wyglądać długo. Były zawodnik Green Bay Packer Henry Black jest uważany za dobrego gracza w drużynach specjalnych, co może zapewnić mu miejsce w składzie.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.