Wystarczy jedno spojrzenie na Instagram Cher i oczywiste jest, że ikona popu jest absolutnie oszałamiająca. Ale to nie tylko jej twarz ponadczasowy– jej ciało też. W wieku 76 lat piosenkarka może nadal trzymaj deskę przez całe pięć minut.

Jak więc Cher pozostaje w takiej formie? Cóż, ma kilka zdrowe nawyki które jej pomogą. Celebrytka od dawna otwarcie mówi o swojej kondycji i dobra kondycja podróż, zwłaszcza gdy się postarzała. „Musisz pracować dwa razy ciężej. Musisz być na siłowni przez cały czas” – powiedziała MI! Aktualności w 2010.

Cher chce, żebyśmy wszyscy wiedzieli, że jej ponadczasowe ciało nie jest magiczne. Między jej dietą a rutyna ćwiczeń, gwiazda ciężko pracuje, aby zachować swój wygląd. Czytaj dalej, aby poznać sekrety Cher, a następnie sprawdź Sekrety treningu Blake Lively.

cher kwiaty
Stuart C. Wilson / Getty Images

Cher trzyma się z dala od żywność z dużą ilością tłuszczu, w tym wiele produktów mlecznych. „Odstawiłam się od mleka pełnego na mleko beztłuszczowe – jeśli w ogóle mam mleko” – napisała w swojej książce Cher Forever Fit: plan na całe życie dla zdrowia, sprawności i urody. „Myślę, że ser jest jedną z najgorszych rzeczy dla organizmu. Nie jest dobrze trawiony, a większość serów ma zbyt dużo tłuszczu”. Chociaż wiele serów z pewnością ma dużo tłuszczu, są sery o niskiej zawartości tłuszczu nadal możesz jeść, gdy chudniesz.

zdrowe przekąski
Shutterstock

Pożegnaj się ze słodyczami, bo Cher ma najlepszy słodki substytut podjadanie. „Michelle [Pfeiffer] i dowiedziałem się, że możemy w mikrofalówce słodkie ziemniaki w cztery minuty, a to zmieniło całe nasze życie ” Ona napisała w swojej książce. „Żyliśmy na słodkich ziemniakach, pieczonych ziemniakach i sałatkach Cezara”. Słodkie ziemniaki mają wiele korzyści zdrowotnych, w tym utratę wagi, regulowany poziom cukru we krwi oraz lepsze trawienie i widzenie. Cher wpadła na dobry pomysł!

Nie przegap 8 najlepszych zdrowych przekąsek, które uwielbiają gwiazdy.

cher na scenie
Kevin Winter / BBMA2020 / Getty Images

Dołączenie do szeregów gwiazdy, które nie piją alkoholu, Cher przez większość czasu trzyma się z daleka od napojów. „Są rzeczy, których nie lubię, a które są niezdrowe, takie jak narkotyki i picie, więc nigdy się nimi nie zainteresowałem” – powiedziała Cher dla Closer. Dobre gospodarowanie. „Ja też będę pił tylko trzy lub cztery razy w roku”.

Słodkie potrawy
Shutterstock

Piosenkarz skupia się na energii i cukier rafinowany tylko od tego odbiera. Zamiast tego Cher je naturalnie cukry które utrzymują jej poziom energii bez awarii przetworzonej żywności. „Makaron daje mi dużo energii, podobnie jak owoce, takie jak banany, papaja i nektarynki, ponieważ mają dużo cukru, ale nie są rafinowane” Ona napisała w swojej książce.

znak Cher
Gabe Ginsberg / Getty Images

Cher uwielbia mieszać, jeśli chodzi o ćwiczenia… fitness całego ciała to jej styl. I często dzieli się swoimi treningami z fanami: „Właśnie wyszedłem z Abs, Zumba, Yoga, Wall Sits” Cher napisała na Twitterze w styczniu. „Tom. My Step Class, Yoga, Different Abs. 🙄. WHOA.” Według Witam Magazynper Dobre gospodarowanie, piosenkarka ćwiczy pięć razy w tygodniu. Powiedziała też MI! Aktualności że poza siłownią lubi surfować, aby pozostać aktywną.

kobieta z bólem kolana idąca szlakiem z górami za nią
Shutterstock / PAstudio

Chociaż piosenkarka ma już swój program treningowy, wymagało to wielu prób i błędów. W rzeczywistości Cher nawet poważnie nie zaczęła ćwiczyć, aż do pięćdziesiątki. Jedyne ćwiczenie, które porzuciła? Działanie. „Próbowałam biegać przez lata i nienawidziłam tego. Twoje piersi chodzą wszędzie, twoje jajniki chodzą wszędzie, a ty drażnisz golenie. To nie jest najwspanialsza rzecz” – powiedziała W połysk.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak gwiazdy pozostają młode? Kasy Najlepsze triki pielęgnacyjne i fitnessowe Cindy Crawford po pięćdziesiątce.

Mia Salas

Mia jest niezależną autorką kilku publikacji i niedługo absolwentką Uniwersytetu Princeton z dyplomem z języka angielskiego. Czytaj więcej

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.