Potem było ich osiem.

Ale żeby dojść do ośmiu, zaczęliśmy od 16 przed snapem Thanosa, czyli superregionów baseballowych NCAA. Ale podobnie jak Szalony Tytan, te zespoły musiały na to zapracować. Mieliśmy weekend pełen walk-offów, internetowych perełek i błyskawicznych opóźnień. Więc. Wiele. Błyskawiczne opóźnienia.

Zanim spakujemy sos do steków i kartki na Dzień Ojca i wyruszymy do Omaha na Światowa seria dla mężczyzn, spójrzmy wstecz na nieco mniejszy shindig, który był super, grami pełnymi bohaterów. Superbohaterowie. Przepraszam, Thanos, za wcześnie?

Najgorsza klątwa związana z Omaha powiązana z facetem, który krzyczy „Omaha!”: Peyton Manning

To gniewne pisanie, które słyszysz, pochodzi od moich teściów z Knoxville i byłych współlokatorów z Tennessee, którzy mieli czelność nawet wspomnieć o upadku Volsów z No. 1 ogólne ziarno do oglądania CWS w telewizji … nie wspominając o mówieniu Nie. 18 bluźnierstwo. Ale na moją obronę Manning był obecny w zarządach i nasza wspólna alma mater znów przegrała. Często się zdarza. I daleko mi do pierwszego absolwenta Big Orange, który by to zauważył.

Najbardziej oszałamiające statystyki superregionalne: Nie. 1 upadł

Kiedy Tennessee przegrał, oznaczało to trzeci z rzędu turniej baseballowy NCAA, w którym numer No. 1 ogólne rozstawienie nie dotarło do Omaha. Co więcej, najwyżej sklasyfikowana drużyna nie zdobyła tytułu CWS od czasu Miami… w 1999 roku! W przyszłym roku zespół, który wydaje się być w kolejce jako nr. Jeden z rozstawionych może chcieć „przypadkowo” zgubić się podczas jazdy autobusem na swój turniej konferencyjny i spróbować upuścić jedno lub dwa miejsca. W razie czego.

Najlepsza personifikacja Joe Namath: Ole Miss DH Tim Elko

Elko rozpoczął sezon w absurdalny sposób, doprowadzając Rebeliantów do pozycji „Nie”. 1 w rankingu, ale doznał rozdarcia ACL, gdy zaczynała się gra SEC. Dla normalnych ludzi oznaczałoby to powrót do zdrowia po sześciu miesiącach. Wrócił za niecały miesiąc, a jego nietoperz poderwał się dokładnie tam, gdzie przerwał wczesną wiosną. Teraz nierozstawiona Ole Miss udaje się do Omaha po tym, jak zmiażdżyła superregionalną gospodarza Southern Miss z łącznym wynikiem 15-0. Więc co to wszystko ma wspólnego z Broadwayem Joe? Ponieważ Elko powiedział to College Baseball Nation w przedsezonie: „Jeśli dotrzemy do Omaha, będziemy mistrzami kraju”.

Najlepszy Dr. Dziwna sztuczka z kamieniem czasu: SEC! SEC!

Jeśli zastanawiasz się, jak będzie wyglądał turniej baseballowy SEC w 2023 r. (lub 2024 r., gdy obecna zmiana układu Rubik’s Cube w końcu przestanie się obracać), spójrz na tę drabinkę Omaha. Połowa zespołów w terenie to obecni członkowie SEC, a dwie kolejne dołączą do konferencji, gdy tylko dokumenty zostaną przetworzone. Możesz nienawidzić “SEC!” intonuj, co chcesz, a wielu ludzi to robi, ale cytując wielkiego filozofa (i fana Georgia Bulldogs) Richarda Morgana Flaira: “Czy ci się to podoba, czy nie, naucz się go kochać. Bo to dziś najlepsza rzecz. Wooooo! “

Najlepsi koledzy z drużyny: Stanford kibicuje Texas A&M

Nie jest tajemnicą, że trener Jim Schlossnagle wzmocnił swój inauguracyjny skład Aggies, pracując z portalem transferowym jak John Williams z pałką przed filharmonią. Wśród jego największych transferów był miotacz Jacob Palisch, który rzucił w dwóch meczach CWS rok temu ze Stanford, a teraz wrócił do Texas A&M po tym, jak znalazł się na kopcu przed finałowym wyjściem, które zajęło miejsce w Omaha przeciwko Louisville. A gdzie była jego największa sekcja kibicowania poza College Station? The Farm, gdzie jego dawni koledzy z drużyny Cardinale kończyli swój posiłek przed meczem, zanim udali się do pracy, aby zdobyć własny bilet powrotny na wielki show.

Najlepsza taśma przesłuchania „Ridiculousness”: Oklahoma OF Kendall Pettis

Ktoś telefon mój człowieku Rob Dyrdek ponieważ Pettis wpadł w skorpiona po przejściu przez ścianę zagrody w lewo, aby złapać faulową piłkę na wielką awanturę w Virginia Tech. Następnie wysłał homer przez mur, aby przerwał grę zaledwie kilka metrów od miejsca, w którym omal nie złamał karku.

Najlepsza lekcja geografii: Teksas we Wschodniej Karolinie

Pochodzę ze wschodniej Karoliny Północnej, a mój ojciec grał w college’u we Wschodniej Karolinie, więc dorastałem z dumą, znając nazwy wszystkich miast i wiosek między Raleigh a Outer Banks. Ale nigdy nie zakładałem, że wszyscy spoza tego obszaru znają wszystkie te miasta. Jednak wszyscy moi przyjaciele z Teksasu dorastali w stu procentach wierząc, że każdy Amerykanin dorastał ucząc się o miejscach takich jak Dripping Springs, Marfa i Kilgore, jakby były Detroit, Atlantą i Seattle. Dlatego, gdy Longhornowie wysłuchiwali niekończących się opóźnień pogodowych w niedzielę w Greenville w Karolinie Północnej, był to idealny tweet.

Najgorsze wyróżnienie do posiadania: ECU

Tydzień temu powiedzieliśmy ci, że ECU to najlepszy program baseballu w college’u, żeby nigdy nie wybrać się na wycieczkę do Omaha. Niestety, dla fanów Piratów ten „honor” się nie zmienił, nawet po tym, jak ich drużyna prowadziła 7-2 w siódmej rundzie meczu, który w sobotę wygrałby z najlepszymi z trzech przeciwko Longhorns. To teraz 32 występy NCAA po sezonie, 17 w tym wieku i siedem superregionów od 2001 roku, w tym dwa na hałaśliwym stadionie Clark-LeClair. Jednak droga do Omaha pozostaje zablokowana dla statków pirackich. Nadchodzi przełom. Musi. Prawidłowy?

Najlepsza nazwa Północnej Karoliny: UNC OF Vance Honeycutt

Znowu pochodzę z Północnej Karoliny, więc wiem, że ten koleś z szalonych w baseballu miast Shelby i Salisbury ma najbardziej karolińskie nazwisko w historii, Robert Vance Honeycutt IV. (Nawiasem mówiąc, jego tata grał w drużynie Tar Heels, która dotarła do Omaha w 1989 roku.) Zaufaj mi, to jest jak nadanie dziecku z Nowego Jorku imienia Vinny Greenwich Broadway Jr. Albo nazwać Teksa urodzonego w Teksasie dzieciaka. OK, tak, to się dzieje cały czas.

Najlepsze wyjście: Omahogs

Po miesiącu wypełnionym dramatycznymi finałami od samego skoku turnieju 64 drużyn, wydawało się nieuniknione, że będziemy mieli przynajmniej jedną walkę, aby zdobyć slot CWS. Pojawił się na samym dole dziewiątego w Chapel Hill, kiedy wyznaczony przez Arkansas napastnik, Brady Slavens, walnął ziemnego z oczami w pole bramkowe, który wjechał w zwycięski bieg i natychmiast narodził psiego psiaka, hm, psiaka. To uderzenie było prawie tak imponujące, jak praca kamery i reakcja Hogsa.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.