Kolekcja na ten weekend ofert to eklektyczna wiązka. Świętujemy Miesiąc Dumy z ofertami technologii erotycznych, które działają na każde ciało, ale mamy też kilka zniżek na kawę, które ożywią Twoje poranki. To także weekend z okazji Dnia Ojca, więc koniecznie sprawdź nasze Przewodnik po prezentach na Dzień Ojca oraz te oferty z okazji Dnia Ojca w ostatniej chwili na kilka pomysłów na zakupy przed niedzielą.

Oferta specjalna dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Proszę również wziąć pod uwagę subskrybowanie WIRED.

Okazje na kawę

Sprawdź nasze Przewodnik po najlepszych młynkach do kawy więcej rekomendacji.

Włosy Skerton Plus

Zdjęcie: Seattle Coffee Gear

Ręczny młynek Hario Skerton Plus to świetny wybór dla każdego, kto chce ręcznie zmielić ziarna w domu lub spakować go, aby zmielić kawę podczas biwakowania lub wędrówki.

Młynek żaren Solis Scala to doskonały krok naprzód w stosunku do typowych szlifierek ostrzowych. Młynki Burr, takie jak ten, zapewniają dokładne i spójne mielenie, aby uzyskać najbardziej aromatyczną i mocną kawę z ziaren.

To świetny wybór do espresso, które wymaga delikatnego i równomiernego zmielenia, ale jest to również nasz topowy wybór nasz przewodnik. Do wyboru jest 15 ustawień, nie zajmuje dużo miejsca na blacie, a miele szybko (i głośno). Upewnij się, że od czasu do czasu dobrze czyścisz zadziory — jest to całkiem łatwe, ponieważ pojemnik na ziarna łatwo się rozpada.

Oferty zabawek erotycznych

Sprawdź nasze Przewodnik po najlepszych technologiach seksu i zabawkach po porady i więcej typów.

Zdjęcie: Lelo

Wibrator Lelo Hugo p-spot jest już od jakiegoś czasu na naszej liście i jest świetnym wyborem dla każdego, kto szuka zabawy analnej i stymulacji. Jest zakrzywiony, aby łatwo trafić w punkt p i zawiera reagujący na ruch pilot zdalnego sterowania, co zapewnia bardzo interesującą grę partnerską.

Strokes Tenga są jednymi z naszych ulubionych. Mają różne rodzaje małych tekstur wewnętrznie i świetnie nadają się do stymulacji fallicznej. Flip Zero otwiera się, aby ułatwić czyszczenie i konserwację, funkcję, którą chcielibyśmy, aby przyjęło więcej uderzeń.

To szklana zabawka do zabawy w domu, która może wydawać się przerażająca, ale szkło hartowane jest bardzo wytrzymałe i bardzo bezpieczne w użyciu w zabawkach erotycznych. Są też niezwykle łatwe w czyszczeniu, ponieważ nie są porowate — wystarczy spłukać mydłem i wodą i gotowe.

Satisfyer Pro 2

Zdjęcie: Satisfyer

Satisfyer Pro 2 to solidna, wszechstronna zabawka pulsująca powietrzem i totalna zmiana gry, jeśli nigdy jej nie używałeś. Za pomocą pulsacji powietrza symuluje uczucie seksu oralnego u osób z łechtaczką. Zaskakująco fajnie jest też używać na wędzidełku, dolnej części fallusa.

Ten zakrzywiony wibrator ma miękką silikonową obudowę i zaskakująco mocny wewnętrzny silnik. Jest zakrzywiony, aby trafić w punkt G, ale jeśli jesteś ostrożny (ponieważ nie ma rozszerzonej podstawy), można go również użyć do trafienia w punkt p.

Te małe silikonowe osłony świetnie nadają się do tego, aby wewnętrzna zabawka lub partner mógł przeniknąć tylko do tej pory. Ciała każdego są inne, a czasami zabawka lub partner jest trochę za duży dla wygody. Dzięki temu możesz nadal cieszyć się penetrującym seksem lub zabawkami, które w innym przypadku mogłyby być dla Ciebie trochę za duże.

Ta uprząż jest jedną z naszych ulubionych. Pasują jak bokserki, ale mają wewnętrzną kieszeń i O-ring do użycia z wibratorem lub pakerem. Są super wygodne i absolutnie nadają się do noszenia pod ubraniem, jeśli szukasz majtek, które spełnią podwójną funkcję w sypialni.

Ten zestaw zawiera absolutnie uroczą zabawkę pulsującą powietrzem Satisfyer Pro Penguin oraz wibrator Sassy Pillow Talk. To zabójcza kombinacja i świetne miejsce na rozpoczęcie, jeśli chcesz zagłębić się w technologię seksu.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.